Policjanci z Łęcznej zatrzymali 34-latka oraz jego żonę, którzy w mieszkaniu ukrywali narkotyki. Łącznie policjanci znaleźli 160 gramów marihuany, a także amfetaminę i haszysz.

Kryminalni z łęczyńskiej komendy zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę i haszysz. Podejrzewając, że mężczyzna więcej takich substancji może posiadać w domu, pojechali pod jego adres zamieszkania. W trakcie przeszukania mieszkania, obecna na miejscu żona zatrzymanego, zaczęła bronić dostępu do zamrażarki. Kiedy funkcjonariusze chcieli sprawdzić jej zawartość, stawiała opór. Jak się wkrótce okazało nie bez powodu. Po prostu tam właśnie były ukrywane narkotyki w plastikowym pudełku. Kolejne porcje suszu policjanci znaleźli także w lodówce.

To jednak nie wszystko. Foliową reklamówkę ze środkami odurzającymi mundurowi znaleźli też pod balkonem. Wyrzuciła je chwilę wcześniej żona 34-latka z obawy przed ich znalezieniem.

Łącznie policjanci zabezpieczyli 160 gramów marihuany oraz amfetaminę i haszysz. Małżonkowie trafili do policyjnego aresztu, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

 

Łęczna 14 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876