Policjanci zatrzymali 34-latka, który w jednym ze sklepów na terenie gminy Milejów dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Chciał ukraść produkty warte ponad tysiąc złotych.

Dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie gminy Milejów. Interweniujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że 34-latek zapakował do wózka sklepowego artykuły spożywcze, chemiczne oraz alkohol o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Następnie z pełnym wózkiem wyszedł ze sklepu bez płacenia za zakupy.

Pracownicy sklepu zauważyli ten fakt i próbowali ująć sprawcę kradzieży. Jednak 34-latek zaczął się zachowywać agresywnie i zaatakował interweniujących pracowników. Całe zajście widział emerytowany policjant, który do przyjazdu patrolu policji udzielił pomocy ochroniarzom.

Podejrzany 34-latek został zatrzymany przez łęczyńskich mundurowych, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty, zaś dzisiaj trafi przed oblicze sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Za kradzież rozbójniczą grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 19 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876