Łęczyńscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które w nocy z niedzieli na poniedziałek pobiło 39-letniego mężczyznę. Na klatce schodowej mąż ugodził pokrzywdzonego nożem, a następnie wspólnie z żoną gonił rannego. Gdy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać i uderzać pięściami.

W niedzielę w nocy dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał informację, że 39-letni mężczyzna został zaatakowany nożem, a następnie pobity przez nieznaną mu kobietę i mężczyznę.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że udał się do znajomego w celu wyjaśnienia problemów miłosnych swojej siostrzenicy. Z mieszkania niespodziewanie wyszedł nieznany mu mężczyzna, który zaczął wymachiwać przed jego twarzą nożami i w pewnym momencie ugodził go nożem w czoło. Gdy ranny zorientował się że krwawi, to zaczął uciekać w kierunku swojego domu. 33-latek i jego 28-letnia żona zaczęli go gonić, gdy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać i uderzać pięściami.

Łęczyńscy operacyjni szybko ustalili personalia agresywnego małżeństwa, którym okazała się 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna. Para została zatrzymana przez funkcjonariuszy, a następnie osadzana w policyjnym areszcie.

 

Łęczna 24 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876