Życie nie lubi próżni. Kolejne duże sieci handlowe otwierają swoje sklepy we wszystkie niedziele, korzystając z furtki funkcjonowania w nich usług pocztowych. Tym razem będą to Lidl i Kaufland. Obie sieci twierdzą, że jest to odpowiedź na działania konkurencji – głównie sieci Biedronka. Ta zaś otwiera w niedziele coraz więcej sklepów. O ile początkowo było to kilkanaście placówek, teraz ich liczba w kraju przekracza już 400.

W tej sytuacji Lidl i Kaufland również uruchomią w niedzielę część swoich sklepów. Póki co w sieci Lidl w każdą niedzielę otwartych będzie 35 placówek, w Kauflandzie – 42. Jeżeli chodzi o województwo lubelskie, to na liście znajdują się tylko dwa sklepy Lidl, oba w Lublinie. W niedzielę 5 września będzie można zrobić zakupy w sklepach przy ul. Grabskiego i Koncertowej.

To prawie nic w porównaniu z siecią Biedronka. Już w najbliższą niedzielę w naszym regionie ma być czynnych blisko 50 jej sklepów, w tym 16 w Lublinie. W kozim grodzie otwarte będą Biedronki: przy ul. Bursztynowej, Choiny, Diamentowej, Gęsiej, Jana Pawła II, Jana Sawy, Lotniczej, Lwowskiej, Magnoliowej, Mełgiewskiej, Pogodnej, Prusa, Rucianej, Sapiehy, Sławinkowskiej i Wolskiej.

Czynne też będą między innymi placówki: w Lubartowie przy ul. Lubelskiej, w Łęcznej przy ul. Jawoszka, w Świdniku przy ul. Wyszyńskiego i Skarżyńskiego, we Włodawie przy ul. Korolowskiej.

Łęczna 4 września 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876