Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 32-latek zatrzymany przez policjantów w Łęcznej. W tym stanie mężczyzna prowadząc BMW spowodował dwie kolizje. Najpierw uderzył w kierującą fordem po czym odjechał z miejsca zdarzenia, a później podczas wyprzedzania wjechał w kierującą peugeotem.

- Do zdarzenia doszło w Łęcznej – informuje starszy aspirant Magdalena Krasna. Przed godziną 15:00 policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Wiosennej doszło do kolizji drogowej, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Jak się okazało kierujący pojazdem marki BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu marki Ford Mondeo, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Frodem kierowała 29-letnia mieszkanka Łęcznej. Kobieta podróżowała ze swoim 4-letnim dzieckiem. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Po przejechaniu około 2 kilometrów kierujący BMW doprowadził do kolejnej kolizji. Na ulicy Polnej podczas manewru wyprzedzania wjechał w pojazd marki Peugeot uszkadzając go. Peugeotem kierowała 61-letnia mieszkanka Łęcznej. Pasażerką pojazdu była 14-latka.

Policjanci zatrzymali kierującego BMW. To 32-letni mieszkaniec Łęcznej. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Pozostali uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Zgromadzona dokumentacja w tej sprawie zostanie przekazana do sądu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 17 lipca 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876