Już niedługo na ulicach Łęcznej pojawią się elektryczne hulajnogi blinkee.city. Mają one być alternatywą dla transportu po mieście czy dojazdu do pracy. Będą także świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o spotkanie się z przyjaciółmi na przejażdżkę.
Myślę że jazda na hulajnodze jest ciekawą opcją do poruszania się po mieście. W Łęcznej powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, po których jazda jest bezpieczna i przyjemna. Ograniczamy negatywne skutki dla środowiska, a dodatkowo przy obecnych cenach paliwa oszczędzamy pieniądze.” - mówi Kamil Matyjaszczyk, Partner blinkee.city w Łęcznej.
Wypożyczalnia hulajnóg na minuty to prywatna inicjatywa, która dotychczas była do dyspozycji mieszkańców i turystów większych miast. Z „hulajek” można korzystać za opłatą i w ten sposób przemieszczać się po Łęcznej. Za rozpoczęcie jazdy trzeba będzie zapłacić 2,5 zł, a za każdą minutę jazdy 0,69 zł. Płatności dokonuje się za pomocą smartfona. Aplikacja wskazuje na bieżąco, gdzie znajduje się najbliższy pojazd i jaki jest poziom naładowania baterii, która napędza elektryczny silnik. Po zakończeniu jazdy pojazd można zostawić w dowolnym miejscu, ale w sposób niezakłócający komunikacji innym osobom.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876