W nadchodzący weekend (21-22 sierpnia) po raz kolejny do Łęcznej zawita kino plenerowe. Ekran rozstawiony zostanie na osiedlu Niepodległości za zatoką autobusową, nieopodal placu do street workoutu.

W sobotę o godzinie 20:00 wyświetlona zostanie komedia Paul. Dwóch zakręconych na punkcie komiksów anglików (Nick Frost i Simon Pegg) jedzie na zlot fanów komiksów do Ameryki. Podróżując przez pustynny stan Nevada, trafiają do słynnej bazy wojskowej Area 51, gdzie spotykają kosmitę imieniem Paul. Postanawiają pomóc mu w dotarciu do statku i powrocie na ojczystą planetę.

W niedzielę również o godzinie 20:00 film animowany Shrek. Kto nie zna tych bohaterów. W bagnie żył olbrzym Shrek, którego cenna samotność została nagle zakłócona inwazją dokuczliwych postaci z bajek. Ślepe myszki buszują w zapasach olbrzyma, zły wilk sypia w jego łóżku, a trzy świnki buszują po jego samotni. Wszystkie te postaci zostały wypędzone ze swego królestwa przez złego Lorda Farquaada. By odzyskać swój dom, brzydki ogr z gadatliwym osłem wyruszają uwolnić piękną księżniczkę. Świetne dialogi, których warto wysłuchać nawet kolejny raz.

Kino pod chmurką, więc warto zabrać ze sobą kocyk, leżak czy turystyczne krzesełko.

Łęczna 19 sierpnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876