Od czasu druku gazety w wersji papierowej, w której pisaliśmy o Internecie, specjaliści z firmy Enterpol poszli o krok dalej! Jako jedyni w Łęcznej zwiększyli przepustowość łącza aż do 1 Gb/s. Od teraz można zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Szybkość i jakość Internetu mają ogromne znaczenie.

Niezależnie od tego, czy korzystamy z Internetu w celach rozrywkowych, czy biznesowych potrzebujemy usługi internetowej na najwyższym poziomie. Istnieje firma, która oferuje szybki Internet w atrakcyjnej cenie.

Firma Enterpol znana jest jako lokalny dostawca usług internetowych. Specjaliści firmy pragnęli wprowadzić innowacyjne udogodnienia dla użytkowników Internetu. Od teraz, firma Enterpol jako jedyna w Łęcznej oferuje mieszkańcom błyskawiczną prędkość łącza aż do 1 Gb/s w atrakcyjnej cenie.

Agencja Marketingowa Mediakix sprawdziła, że przeciętny człowiek poświęca na media społecznościowe czyli Facebook, YouTube i Instagram ponad godzinę dziennie. Szybszy Internet to oszczędność czasu. Od teraz za niewielką kwotę można zwiększyć prędkość Internetu, a wtedy witryny będą otwierać się z dużą prędkością. Dodatkowo każdy poczuje różnicę ładowania się dużych plików ze zdjęciami, czy ściągania filmów.

Więcej informacji pod tel. 81 516 80 00 lub 785 933 230 lub w biurze - Łęczna ul. Staszica 1.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876