9 lutego 2012 o godz.19.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się oficjalna Gala na której przyznano „Brylantowe Gwiazdy” dla Najlepszych Salonów w Polsce. Podczas Gali Karolina Myć - właścicielka łęczyńskiego salonu “Sekrety piękna” - odebrała z rąk Krzysztofa Ibisza oficjalną nominację „Brylantowe Gwiazdy”.

Nagrodę tę przyznaje się przede wszystkim według kryterium zadowolenia klientów. Badano dbałość o komfort i zadowolenie klienta, profesjonalizm i fachowość wykonywanych usług, uczciwość, pracowitość i cierpliwość racowników.

Nominacje do nagród przyznawane były w ramach dwuetapowej weryfikacji. Etap pierwszy to nominacje, rekomendacje oraz opinie klientów a etap drugi to wizyta tzw. „tajemniczego klienta” weryfikującego jakość usług na miejscu.

Nagroda jest wynikiem nominacji, którą Salon otrzymał za sprawą swych klientek i klientów w plebiscycie „Client’s Choice Awards” przeprowadzanym pod patronatem „Existence Magazine” – Niezależnego Magazynu dla Niezależnych Kobiet.

Salon Pani Karoliny zakwalifikował sie jako jedyny w Łęcznej. „O nominacji dowiedziałam się w połowie stycznia. Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem i miłą niespodzianką. Wcześniej nie wiedziałam, że mój salon został wytypowany do nagrody „Brylantowe Gwiazdy” i że jest taka nagroda. Nie byłam też świadoma kontroli, którą przeprowadził „tajemniczy klient”. Nie wiem nawet jakie usługi były sprawdzane” - mówi Pani Karolina.

Cieszymy się z tego wyróżnienia razem z Panią Karoliną i serdecznie jej gratulujemy.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876