Łęczyńscy policjanci zapobiegli próbie samobójczej 35–latka. Dzięki natychmiastowej reakcji dzielnicowych gminy Cyców i dobrej znajomości terenu, mundurowi w ostatniej chwili dotarli do desperata i uratowali mu życie.

3 lipca na terenie gminy Cyców łęczyńscy dzielnicowi zostali skierowani na interwencję. 35-letni mężczyzna po kłótni rodzinnej wyjechał na skuterze do lasu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Z przekazanych informacji wynikało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Interweniujący policjanci poinformowali o tym fakcie dyżurnego łęczyńskiej komendy, ten zaś skierował na miejsce wszystkie dostępne patrole.

Dzięki szybkim działaniom, a także dobrej orientacji w terenie, dzielnicowi zauważyli pojedynczy ślad pochodzący od skutera. Idąc za śladem, trafili do desperata.

Sytuacja była bardzo niebezpieczna, a o życiu mężczyzny decydowały sekundy. 35-latek miał już zawiązany sznurek na szyi. Tylko dzięki szybkiemu działaniu funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

Bezpośrednio po zajściu 35-latkowi została udzielona pomoc medyczna, następnie został przewieziony do łęczyńskiej komendy w celu wytrzeźwienia.

Łęczna 4 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876