Na trasie relacji Łęczna - Lublin został potrącony pieszy. Ze wstępnych ustaleń łęczyńskich policjantów wynika, że 25-letni kierujący volvo, znajdując się pod wpływem alkoholu potrącił pieszego idącego wzdłuż drogi w towarzystwie dwóch innych nietrzeźwych osób. Poszkodowany trafił do szpitala.

w miejscowości Zofiówka około godziny 12:30 doszło do potrącenia 67-letniego mieszkańca gminy Łęczna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy szedł lewą stroną drogi w towarzystwie innego mężczyzny i kobiety. Piesi poruszali się częściowo po drodze i częściowo poboczem. Nadjeżdżający z przeciwnej strony kierowca volvo chcąc uniknąć zderzenia z idącymi blisko siebie pieszymi osobami odbił w prawo w kierunku rowu. Mimo manewru dokonanego przez 25-letniego kierowcę nie udało się uniknąć potrącenia 67-letniego mężczyzny.

Ranny został przetransportowany do szpitala, w którym została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało 25-letni kierujący znajdował się po użyciu alkoholu, zaś dwie piesze osoby biorące udział w zdarzeniu drogowym były pod jego wyraźnym wpływem. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Łęczna 16 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876