Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj rano (24 stycznia) na drodze krajowej numer 82. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący tirem częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżającego z naprzeciwka busa, po czym bus wjechał do rowu i przewrócił się.

- Do zdarzenia doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Zofiówka na drodze krajowej numer 82 – informuje starszy aspirant Magdalena Krasna. Kierowca tira jadący od strony Lublina w kierunku Łęcznej, częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o nadjeżdżający z naprzeciwka bus. W wyniku tego bus zjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się. Kierujący tirem odjechał z miejsca zdarzenia.

Busem pasażerskim relacji Łęczna - Lublin podróżowało łącznie 13 osób. Osiem z nich zostało przewiezionych do szpitali w Łęcznej, Lublinie i Lubartowie. 48-letni mieszkaniec Łęcznej kierujący busem był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i przede wszystkim poszukują kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia. Apelują też do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat kierującego tirem i kierowców, którzy przed godziną 6:00 wyjeżdżali z Łęcznej kierując się w stronę Lublina i posiadają w swoich autach kamerki samochodowe o zgłaszanie się do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Łęczna 24 stycznia 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876