Mistrzostwa policjantów w Lubartowie

53 zawodników z całego kraju wystartowało w dwudniowych zmaganiach o tytuł najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów. Zawody odbyły się w Lubartowie na obiektach Zespołu Szkół nr 2.

Najlepszą drużyną okazał się reprezentacja KWP w Bydgoszczy. Natomiast indywidualnie najlepszymi tenisistami wśród polskich policjantów okazali się: Piotr Mojka z KWP w Gdańsku oraz Robert Wróbel z KWP w Rzeszowie.

Mistrzostwa Polski Policji - Lubartów 2017 rozegrano w kategorii drużyn i indywidualnych występów. W sobotę, 28 stycznia odbyła się rywalizacja drużynowa. W wyniku bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z KWP w Bydgoszczy. Srebro zdobyła drużyna z KWP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący KWP w Krakowie. Kolejne miejsca przypadły reprezentantom KWP w Szczecinie, KWP w Rzeszowie, I drużynie KWP w Lublinie, KWP w Katowicach, KWP w Radomiu, KWP w Gdańsku, KWP w Kielcach oraz II i III drużynie KWP w Lublinie.

W niedzielę tenisiści walczyli o tytuły indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 40-lat i powyżej 40-lat. Mecze pokazały, że zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy, bowiem część zawodników występuje lub występowała w przeszłości w krajowych rozgrywkach ligowych w tenisie stołowym. Po kilkugodzinnej rywalizacji w kategorii wiekowej do lat-40 zwyciężył Piotr Mojka z KWP w Gdańsku. Drugi był Maciej Rakowicz z KWP z Bydgoszczy. Trzecie miejsce zajął Adrian Kowal z KWP z Bydgoszczy. W kategorii powyżej lat-40 wygrał Robert Wróbel z KWP w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Dariusz Butrym z KWP we Wrocławiu, a trzecie Arkadiusz Mularczyk z KWP we Wrocławiu.

Najlepszymi zawodnikami z naszego województwa zostali Janusz Stróżak oraz Krzysztof Jonasz. Najlepszą zawodniczką wybrano Sylwię Purlis z KWP w Szczecinie. Wyróżniona została także Monika Murawska z KWP w Poznaniu. Najaktywniejszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Woźniaka z KWP w Krakowie. Nagrodę fair-play otrzymał Arkadiusz Mularczyk z KWP we Wrocławiu.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876