Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj po południu na drodze K-19. Na wywróconą na jezdni ciężarówkę najechały dwa pojazdy. Rannych zostało 6 osób. Droga była przez kilka godzin zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 grudnia) po godzinie 15:00 w Woli Lisowskiej na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń lubartowskich policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man z naczepą, jadąc od strony Firleja, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem i wywrócił zestaw na jezdnię. W skutek tego zdarzenia pojazd stanął w płomieniach. Kierujący 24- letni mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej wraz z pasażerem o własnych siłach opuścili pojazd, nie odnosząc obrażeń.

W leżący samochód ciężarowy, uderzyły jadące z naprzeciwka pojazdy marki Volkswagen Passat i Fiat Ducato. Kierujący volkswagenem, 33-letni mieszkaniec gminy Firlej jechał sam. Z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany do szpitala w Lubartowie. W busie natomiast podróżowało łącznie 5 osób. Kierujący nim 49-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wraz z jednym z pasażerów, zostali przetransportowani do szpitala w Lubartowie. Pozostali pasażerowie, podróżujący ducato, zostali przetransportowani do szpitali w Lublinie.

Badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. W związku ze zdarzeniem droga Krajowa nr 19 przez kilka godzin była zablokowana.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876