Wczoraj, 16 lipca w lubartowskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Lubartowie mł. insp. Andrzeja Antoniewskiego. Wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc.

O godz. 14 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie odbyła się ceremonia wprowadzenia szefa lubartowskich stróżów prawa oraz symboliczne powitanie ze sztandarem jednostki.

W ceremonii uczestniczyli Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie mł. insp. Katarzyna Węgrzyn, przedstawiciele władz samorządowych i służb współpracujących z policją a także policjanci i pracownicy cywilni jednostki. Po wręczeniu rozkazu nowo powołanemu komendantowi złożono gratulacje i życzono sukcesów w kierowaniu jednostką.

Łęczna 17 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876