Policjanci zatrzymali w nocy kierującego oplem 37-latka. Powodem kontroli był dziwny tor jazdy jego samochodu. Kiedy mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, wynik wskazał u niego 2 promile. W tym stanie 37-latek przewoził swoja partnerkę i ich półtoraroczne dziecko.

Wczoraj w nocy w Nowej Woli policjanci z wydziału prewencji lubartowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Vectra. Powodem kontroli samochodu był jego dziwny tor jazdy ale także włączone długie światła w momencie mijania się z innym pojazdem. Kierujący oplem na widok radiowozu zatrzymał swój samochód i stanął na jezdni.

Policjanci postanowili sprawdzić stan trzeźwości kierującego. Jak się okazało, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Wraz z nim w samochodzie podróżowała jego partnerka i ich półtoraroczne dziecko.

37-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy w Lubartowie celem sporządzenia dalszej dokumentacji. Samochód został odholowany przez policjantów.

Mężczyźnie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 19 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876