Tragicznie zakończyły się poszukiwania 83-latka, który w czwartek po południu wyjechał z domu samochodem i kontakt się z nim urwał. Mężczyzna został znaleziony przy swoim samochodzie. Sekcja zwłok wykaże co było przyczyną śmierci.

W piątek wieczorem w lubartowskiej komendzie zostało zgłoszone zaginięcie 83-letniego mężczyzny. Miał on wyjechać z domu w czwartek po południu i nie dawać żadnych oznak życia. Rodzina martwiąc się, że coś złego mogło się wydarzyć, zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęły się natychmiastowe poszukiwania 83-latka. Został on znaleziony w sobotę na drodze pomiędzy Firlejem a Kamionką. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Lekarz stwierdził jego zgon.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych informacji wynika, że do śmierci 83-latka nie przyczyniły się inne osoby. Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dopiero sekcja zwłok pozwoli potwierdzić przyczynę zgonu.

 

Łęczna 16 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876