Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło nocą w miejscowości Mieczysławka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 46-letni kierowca renault trafic, potrącił pieszego, który najprawdopodobniej próbował przejść przez jezdnię. Pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

- Do zdarzenia doszło po północy na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Mieczysławka, w powiecie lubartowskim – informuje starszy sierżant Jagoda Stanicka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 46-letni kierujący samochodem marki Renault Trafic, który jechał od Firleja potrącił pieszego, który najprawdopodobniej próbował przejść przez jezdnię. Wypadek miał miejsce w terenie niezabudowanym, nieoświetlonym i na prostym odcinku drogi. Pieszy 53-latek z gm. Borki niestety poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej nie posiadał elementów odblaskowych.

Kierowca renault ze względu na odniesione obrażenia trafił do szpitala. Droga przez jakiś czas była zablokowana a policjanci wyznaczyli objazdy.

Łęczna 10 października 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876