Skazano go za rozbój i pobicie. Przed policjantami chował się jednak w wersalce.

29-latek został skazany za rozbój i pobicie. Usłyszał dwa wyroki, łącznie 3 lata i 4 miesiące pozbawienia wolności. Po odbyciu części kary wyszedł na przepustkę z której już nie powrócił. Od tej pory poszukiwany był listem gończym.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Bełżycach ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie miasta. W minioną niedzielę funkcjonariusze udali się by sprawdzić informację. Drzwi mieszkania po dłuższym czasie otworzyła żona poszukiwanego mężczyzny. Oświadczyła, że męża nie ma w domu, a ona już od dłuższego czasu nie utrzymuje z nim kontaktów. Kryminalni nie uwierzyli jednak kobiecie i przeszukali mieszkanie. W jednym z pokoi znaleźli 29-latka, który przed policjantami schował się w wersalce.

Mężczyzna został zatrzymany. Został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary zasądzonej kary. 29-latek musi się liczyć jednak z tym, że posiedzi dłużej, ponieważ odpowie dodatkowo za nie powrócenie z przepustki.

Co ciekawe, to już kolejny poszukiwany przestępca, który przed policjantami chowa się właśnie w wersalce. To jakaś nowa moda, czy też wiedza z „podręcznika” poszukiwanego? Jednak pewne jest, że mało skuteczna.  

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876