Na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna, prosząc o pilną interwencję. Twierdził, że został mu skradziony samochód, którym niedawno przyjechał do sklepu.

Dyżurny z KMP w Lublinie w rejon galerii handlowej przy Al. Spółdzielczości Pracy, gdzie miał zaginąć samochód, wysłał policjantów, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Zgłaszający kradzież 50-latek powiedział przybyłym funcjonariuszom, że przyjechał swoim peugeotem na zakupy i zostawił pojazd na parkingu. Kiedy wrócił, samochodu nie było.

Niewiele czasu potrzebowali stróże prawa, by odnaleźć opisywany samochód. Kilka minut później odnaleźli auto zaparkowane pod dyskontem po drugiej stronie ulicy. Okazało się, że 50-latek po prostu zapomniał, gdzie go zostawił. Szybko wyszedł na jaw powód jego roztargnienia. Policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, toteż poddali go badaniu. Alkomat wykazał 2 promile.

1 lipca mieszkaniec miasta stawił się na Komisariacie II Policji w Lublinie, gdzie usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie przed sądem.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876