Policjanci z VI Komisariatu Policji zabezpieczyli nagranie z monitoringu jednego ze sklepów w galerii handlowej przy al. Witosa. Na załączonym nagraniu widać jak młoda kobieta, wchodzi do przymierzalni z kilkoma sztukami odzieży, natomiast wychodzi z niej z tylko jedną bluzką i odwiesza ją na wieszak po czym wychodzi ze sklepu.

Do kradzieży doszło pod koniec maja w jednym ze sklepów odzieżowych w galerii handlowej przy al. Witosa w Lublinie. Z zawiadomienia złożonego przez kierownika sklepu, wynika że na jego teren weszła młoda kobieta, ubrana w niebieską bluzkę i spodnie czarne z przecięciami na kolanach a na ramieniu posiadała brązową torbę. Wykorzystała chwilę nieuwagi pracowników i skradła kilka sztuk odzieży o wartości blisko 300 zł. Jej zachowanie zarejestrowała kamera sklepowego monitoringu, na której widać jak wchodzi do przymierzalni z kilkoma sztukami odzieży. Po pewnym czasie wychodzi tylko z jedną bluzką i odwiesza ją na wieszak po czym wychodzi ze sklepu. Pracownicy znaleźli w przymierzalni metki od ubrań, które nieuczciwa klientka wyniosła w swojej torbie.

Policja poszukuje kobiety widocznej na nagraniu. Ktokolwiek ją zna bądź rozpoznaje proszony jest o kontakt z Komisariatem VI Policji w Lubinie przy ul. Gospodarczej 2 lub pod nr tel.: (81) 535-46-61 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677