Policyjni wywiadowcy z KMP Lublin zatrzymali w bezpośrednim pościgu sprawcę brutalnego pobicia 58-latki. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

W miniony wtorek około południa policyjny dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ul. Podzamcze z al. Tysiąclecia młody mężczyzna bije pięściami po twarzy kobietę. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policyjni wywiadowcy, którzy zauważyli jak opisany sprawca ucieka w kierunku znajdującej się w pobliżu stacji benzynowej. Policjanci podjęli za nim pościg i po chwili był on już w ich rękach. Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec gm. Niemce. Agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzona 58-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami głowy została zabrana do szpitala.

Jak ustalili policjanci z II Komisariatu Policji młody mężczyzna zaczepił wcześniej w pobliżu dworca PKS dwie inne kobiety. Mieszkaniec gminy Niemce nie potrafił w racjonalny sposób wyjaśnić dlaczego zaatakował kobiety.

6 lipca mężczyzna został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876