Dzielnicowy z VII Komisariatu Policji w ramach obchodu swojego rejonu udał się do jednego z pustostanów. Zauważył tam mężczyznę, który gotował zupę.

31 sierpnia dzielnicowy z VII Komisariatu Policji mł. asp. Mariusz Sadło podczas obchodu swojego rejonu służbowego w jednym z pustostanów na os. Węglin zauważył mężczyznę gotującego zupę na kuchence gazowej zasilanej butlą gazową, obok której stał woreczek z solą. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że podobne przedmioty padły łupem włamywacza, który dzień wcześniej włamał się do jednego z domków letniskowych. Policjant od razu skojarzył ten fakt i zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 35-latek, który przyznał się do dwóch kradzieży z włamaniem. Podczas pierwszej ukradł m. in. komplet kluczy i kuchenkę gazową. Drugi raz włamał się w minioną środę i zabrał m. in. komplet kluczy, lampę, butlę gazową oraz woreczek soli. Łącznie jego łupem padły przedmioty o wartości ponad 1300 zł.

Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili policjanci nie był to jego pierwszy konflikt z prawem, był on już bowiem wcześniej wielokrotnie karany m. in. za kradzieże, pobicia i groźby. Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana i już wróciła do właścicielki.

Teraz o dalszym losie 35-latka zadecyduje sąd.  

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876