Policjanci z IV komisariatu poszukują sprawcy uszkodzenia samochodu peugeot 207. Do zdarzania doszło przy al. Racławickich, kiedy do samochodu, który zatrzymał się przed sygnalizatorem podbiegł mężczyzna i zaczął bez powodu kopać w karoserię. Sprawca uszkodził m.in. lampy i lusterka.

Policjanci ustalili, że sprawca chwilę później wszedł do szpitala. Tam został zarejestrowany przez monitoring. Jego zachowanie można zobaczyć na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają policja prosi o kontakt pod nr tel. (81)535-48-00. Informację można przekazać anonimowo!

Do zdarzenia doszło 19 września przy al. Racławickich w Lublinie. Kierujący peugeotem 207 musiał być bardzo zaskoczony, kiedy oczekując na przejazd podbiegł do niego nieznany mężczyzna i zaczął demolować jego auto. Mężczyzna kopał w karoserię powodując wgniecenia, wybił także lampy i uszkodził lusterka. Sprawca oddalił się przed przyjazdem policjantów. Sprawą zajmują się kryminalni z IV komisariatu, którzy ustalili, kierunek jego ucieczki. Okazało się, że mężczyzna dobiegł do szpitala. Tam został zarejestrowany przez monitoring. Jego zachowanie i stan w jakim się znajdował możemy zobaczyć na nagraniu. Po dwóch minutach opuścił szpital.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876