Mandatem miała zakończyć się wczorajsza interwencja w stosunku do mężczyzny, który spożywał alkohol w miejscu publicznym. Tymczasem kontrolowany tak bardzo pogubił się w podawaniu swoich danych, że w końcu sam się zdemaskował. Okazało się, że 44-latek podawał dane swojego brata, by uchronić się przed zatrzymaniem.

Policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Lublinie pełniąc 28 stycznia służbę na terenie miasta wieczorem na ul. 1 Maja zauważyli mężczyznę, który pił alkohol. Ze względu na wykroczenie, mundurowi poinformowali go, że zostanie ukarany mandatem za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

W trakcie rozmowy z mundurowymi, mężczyzna bardzo się denerwował. Pytany o swoje dane podał imię i nazwisko i adres. Jednak wraz z kolejnymi bardziej szczegółowymi pytaniami, musiał się nieco dłużej zastanowić, tak jakby nie miał pewności.

Stróże prawa nabrali wątpliwości co do prawdomówności mieszkańca Lublina. Dociekliwość mundurowych doprowadziła w końcu do zdemaskowania mężczyzny. Okazało się, że dane, które wcześniej podawał, nie są jego, lecz brata. 44-latek kłamał, ponieważ był poszukiwany dwoma listami gończymi. Do odsiadki miał 8 lat więzienia za przestępstwa które kiedyś popełnił.

44-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz czeka go dosyć długa odsiadka, gdyż niebawem zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876