Kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyznę, który odpowie za przywłaszczenie i kradzież z włamaniem. 25-latek przywłaszczył znaleziony na ulicy portfel w którym były dokumenty i 2 karty bankomatowe z pinami!

Do zdarzenia doszło w grudniu b.r. Na VI Komisariat Policji w Lublinie zgłosił się mieszkaniec Lublina, który złożył zawiadomienie, że ktoś dokonał przywłaszczenia zagubionego przez niego na ul. Wrońskiej portfela z zawartością dokumentów i 2 kart bankomatowych. Następnie wykorzystując znajdujący się na nich kod pin, 18 razy wypłacił pieniądze w różnych bankomatach na terenie miasta z jego konta. Łącznie zostało wypłacone ponad 16 tys. zł.

Sprawą zajęli się kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie oraz policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie, którzy ustalili i 12 marca zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Lublina, który w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Mężczyzna był karany m. in. za kradzieże i włamania, a teraz będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Jeszcze wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty przywłaszczenia dokumentów oraz kradzieży z włamaniem. Poddał się dobrowolnie karze 2 lat i 3 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

 

Łęczna 13 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876