Dwie studentki znalazły etui z kartą bankomatową i 1,5 tys. zł. gotówki. O znalezisku natychmiast powiadomiły policję. Funkcjonariusze szybko ustalili właścicielkę. Jeszcze tego samego dnia gotówka została odebrana przez członka jej rodziny.

Wczoraj po godz. 13 dyżurny KMP w Lublinie skierował policjantów z IV komisariatu na ul. Głęboką. Ze zgłoszenia wynikało, że młoda kobieta znalazła na chodniku etui z pieniędzmi i kartą bankomatową. Na miejscu policjanci zastali 21-letnią studentkę jednej z lubelskich uczelni. Młoda kobieta poinformowała, że kiedy razem z koleżanką przechodziły chodnikiem, tamta zauważyła leżące na ziemi etui. Ponieważ nikt się tym wcześniej nie zainteresował, podniosła je z ziemi i zajrzała do środka. Wewnątrz znajdowała się spora ilość pieniędzy oraz karta bankomatowa. Ponieważ dziewczyna spieszyła się na egzamin na uczelnię, znalezisko zostawiła koleżance i poprosiła o wezwanie policji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli te przedmioty. Wewnątrz etui znajdowało się 1,5 tys. zł., karta bankomatowa, a także świeży wydruk wypłaty pieniędzy z bankomatu.

Mundurowi zawieźli znalezione przedmioty na komisariat. Policjanci ustalili do kogo należy zguba. Okazało się, że jest własnością mieszkanki naszego województwa. Kobieta została powiadomiona o fakcie znalezienia jej przedmiotów. Jeszcze tego samego dnia gotówka została odebrana przez członka jej rodziny, który zobowiązał się przekazać całą zgubę.

 

Łęczna 5 czerwca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876