Prawie pół tysiąca porcji dilerskich oraz broń i amunicję bez zezwolenia znaleźli i zabezpieczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Nielegalnie posiadane przedmioty znajdowały się w miejscu zamieszkania 37-latka.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z KMP w Lublinie podejrzewali, że 37-latek z gm. Jastków może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych kryminalni znaleźli marihuanę. Łącznie zabezpieczyli blisko pół tysiąca porcji dilerskich tego narkotyku. Dodatkowo podczas czynności odkryli broń palną z tłumikiem i kilka sztuk amunicji, na którą mężczyzna nie posiadał wymaganego prawem zezwolenia. 37-latek został zatrzymany. W przeszłości notowany był za uprawę narkotyków.

5 grudnia mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Policjanci wnioskowali o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za powyższe przestępstwa mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 06 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876