Kryminalni i zatrzymali sprawców siedmiu kradzieży z włamaniem. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku od 33 do 40-lat, którzy dokonali włamań do altanek na terenie ogródków działkowych. Pokrzywdzeni starty oszacowali na kwotę blisko 5 tys. zł.

W poniedziałek realizując własne ustalenia kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach zatrzymali trzech mężczyzn. Podejrzani są o to, że na przełomie listopada i grudnia b.r. włamali się do altanek na terenie ogródków działkowych w Dąbrowicy i Uniszowicach. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy gm. Motycz w wieku 33 i 40-lat oraz 37-latek z gm. Jastków. Policjanci udowodnili im dokonanie 7 kradzieży z włamaniem do altanek. Ich łupem padły m.in. elektronarzędzia, butle gazowe oraz przewody elektryczne o wartości blisko 5 tys. zł. Kryminalni odzyskali większość skradzionych rzeczy.

Dzisiaj, 19 grudnia wszyscy trzej usłyszeli zarzuty. Mężczyźni są dobrze znani stróżom prawa, w przeszłości wszyscy byli karani m.in za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 19 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876