Blisko 400 porcji dilerskich marihuany oraz kilkanaście gramów kokainy zabezpieczyli kryminalni. Policjanci narkotyki ujawnili w wynajmowanym garażu. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 29 stycznia kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z III Komisariatu Policji w Lublinie przeszukali garaż w dzielnicy Dziesiąta, wynajmowany przez 30-latka z Lublina. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może ukrywać tam znaczną ilość środków odurzających. Podczas czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 400 porcji dilerskich marihuany oraz kilkanaście gramów kokainy.

Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec Lublina w przeszłości był już karany, m.in. za oszustwo i prowadzenie pojazdu pomimo cofniętych uprawnień.

Łęczna 30 stycznia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876