Blisko 400 porcji dilerskich marihuany zabezpieczyli kryminalni. Znaleziono je w wytypowanym mieszkaniu, a do sprawy zatrzymano dwie kobiety w wieku 24 i 25-lat.

Kryminalni z V Komisariatu Policji w Lublinie realizując ustalenia własne przeszukali mieszkanie należące do 25-latki z Lublina. Policjanci podejrzewali, że kobieta może ukrywać tam znaczną ilość środków odurzających. Podczas czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 350 porcji dilerskich marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu znajdowała się 24-latka, która posiadała przy sobie ponad 40 porcji dilerskich marihuany. Do realizacji doszło w jednym z mieszkań na lubelskim Czechowie. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli profesjonalną wagę elektroniczną. Kobiety zostały zatrzymane.

Teraz o dalszym losie mieszkanek Lublina zadecyduje sąd. Młodsza z nich usłyszała zarzut posiadania narkotyków za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci zabezpieczyli od niej na poczet przyszłej kary pieniądze w kwocie 500 zł. Natomiast 25-latka usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielania. Grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mieszkanka Lublina w przeszłości była już karana, m.in. za kradzieże i przywłaszczenie. Została objęta dozorem policji. Policjanci zabezpieczyli od niej na poczet przyszłych kar pieniądze w kwocie 3 tys. zł.

Łęczna 23 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876