Do poważnego wypadku doszło wczoraj, 21 czerwca wieczorem. Kierowca peugeota stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na skrajną część drogi i uderzył w słup. Do szpitala zostały przewiezione dwie 23-letnie pasażerki pojazdu. Jedna z kobiet jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 22. Jak ustalili wstępnie policjanci z lubelskiej drogówki, kierujący pojazdem marki Peugeot jadąc w kierunku centrum na skrzyżowaniu ul. Droga Męczenników Majdanka z ul. Krańcową stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup trakcji trolejbusowej oraz znak kilometrowy.

W wyniku wypadku do szpitali z obrażeniami ciała zostały przetransportowane dwie pasażerki pojazdu w wieku 23 lat. Jedna z kobiet jest w ciężkim stanie. Kierowcy nic się nie stało. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 32-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

Łęczna 22 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876