Kryminalni z VI komisariatu zatrzymali 24-latka, który w lipcu napadł na dwie kobiety. W nocy podbiegał do samotnie idącej kobiety, przewracał ją i wyrywał torebkę. Wczoraj, 17 lipca został zatrzymany w miejscu pracy.

Do pierwszego napadu doszło 7 lipca przy ul. Kalinowszczyzna w Lublinie. Mężczyzna w czarnym kapturze podbiegł od tyłu do wracającej w nocy kobiety. Przewrócił ją i wyszarpał torebkę. Do drugiego takiego zdarzenia doszło przedwczoraj na ul. Przyjaźni. Po godzinie 22 w taki sam sposób zaatakował kobietę wracającą po pracy do domu. Policjanci z VI komisariatu wytypowali sprawcę. Ustalili jego miejsce zamieszkania oraz pracy. Wczoraj został zatrzymany gdy przyszedł do pracy. Podczas próby zatrzymania stał się agresywny i stawiał opór. W zakładzie pracy policjanci odnaleźli jeden ze skradzionych telefonów.

24-letni obywatel Mołdawii przyznał się do winy. Dziś został doprowadzony do prokuratury a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 18 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876