Policyjni wywiadowcy zatrzymali 64-latkę. Kobieta pod osłoną nocy porysowała pięć zaparkowanych pod blokiem samochodów. Szacowane są straty, które sięgnąć mogą nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Wczorajszej nocy dyżurny lubelskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu pięciu samochodów zaparkowanych na osiedlu im. Fryderyka Chopina w Lublinie. Ze zgłoszenia wynikało, że idąca chodnikiem kobieta ostrym narzędziem rysuje kolejne pojazdy.

W miejscu zdarzenia na wywiadowców czekał świadek, który wskazał klatkę schodową i mieszkanie do którego weszła kobieta. Na miejscu policjanci zatrzymali 64-letnią mieszkankę Lublina. Kobieta była nietrzeźwa. Trafiła do policyjnej celi.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Trwa szacowanie strat, które mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

Łęczna 22 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876