Do zdarzenia doszło 23 stycznia około godziny 20:40 w jednym z lokali przy ul. Niezapominajki w Lublinie. Odbywało się tam nielegalne, według aktualnych przepisów sanitarnych, wesele, w którym brało udział około 30 osób. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przed lokalem leży zakrwawiony mężczyzna.

Rannym mężczyzną okazał się 50-latek z Lublina. Nieoficjalnie wiadomo, że pewnym momencie kilku gości wyszło z wesela na zewnątrz budynku i wywiązała się pomiędzy nimi sprzeczka. Między 50, a 25-latkiem doszło do szarpaniny. W pewnym momencie starszy z mężczyzn miał upaść i uderzyć głową o krawężnik. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna nie wykazywał funkcji życiowych, ratownicy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 50-latek został przewieziony do szpitala. Po około dwóch godzinach zmarł.

Ponadto także nieoficjalnie wiadomo, że tym 25-latkiem jest pan młody. Policja potwierdziła portalowi dziennikwschodni.pl, że w tej sprawie zatrzymany został 25-latek. Podejrzewany jest on o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w następstwie którego nastąpiła śmierć.

Po tym tragicznym zdarzeniu większość gości weselnych opuściła salę, odjeżdżając m.in. wezwanymi na miejsce taksówkami. Funkcjonariusze zastali na miejscu już tylko sześć osób, młodą parę i ich rodziców. Mężczyzna po wytrzeźwieniu został doprowadzony do prokuratury, gdzie odbyło się jego przesłuchanie.

 

Łęczna 25 stycznia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876