Policyjni wywiadowcy zatrzymali 19-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Był to dopiero początek problemów młodego mężczyzny.

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie podczas patrolu zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z nich posiada przy sobie niewielkie ilości narkotyków. W związku z tym konieczne było przeszukanie w domu 19-latka – mieszkańca gminy Serniki. Podczas sprawdzania pomieszczeń funkcjonariusze z Lubartowa odnaleźli słoiki z marihuaną, dubeltówkę, butelkę z zawartością prawdopodobnie czarnego prochu oraz klika sztuk amunicji. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał pozwolenia na broń.

19-latek noc spędził w policyjnej celi. Obecnie trwają dokładne oględziny zabezpieczonych przedmiotów. Zatrzymany niebawem usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury. Może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

Łęczna 6 lutego 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876