Za 11 kradzieży z włamaniem odpowie 31-latek. Jego łupem padły głównie elektronarzędzia i rowery. Łączne straty oszacowano na ponad 16 tysięcy złotych. Część mienia funkcjonariusze odzyskali w lombardach na terenie Lublina i Lubartowa.

Operacyjni z 5. komisariatu w Lublinie ustalili i zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lublina. Funkcjonariusze wpadli na trop mężczyzny po serii włamań do piwnic. Łupem sprawcy padły głównie elektronarzędzia oraz rowery. Straty powstałe w wyniku 11 włamań oszacowano na kwotę ponad 16 tysięcy złotych. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna swoje łupy sprzedawał w lombardach na terenie Lublina i Lubartowa.

Jak się okazało, mężczyzna nie pamięta, co gdzie dokładnie skradł. Na przykład odzyskany przez funkcjonariuszy rower prawdopodobnie ukradł w okolicy ulicy Gęsiej. W związku z tym, jeżeli komuś zginął rower i nie zgłosił tego faktu policji proszony jest o kontakt z 5. Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. 31-latek przyznał się do popełnionych czynów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

 

Łęczna 23 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876