Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie inspektor Artur Bielecki uroczyście wprowadził 16 lipca podinspektora Tomasza Gila na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie. Nowego komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki oraz przedstawiciele władz samorządowych i związków zawodowych.

Ceremonia rozpoczęła się o godzinie 11:30 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Podinspektor Tomasz Gil otrzymał gratulacje od komendanta wojewódzkiego insp. Artura Bieleckiego. Z kolei komendant Tomasz Gil zabierając głos podziękował za zaufanie jakim został obdarzony. Jednocześnie podkreślił, że dołoży wszelkich starań, by poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Lublina i powiatu lubelskiego stale rosło. Na koniec swojego wystąpienia pogratulował insp. Arturowi Bieleckiem mianowania na stopień nadinspektora policji. Awansu obu policjantom gratulowali także przedstawiciele władz samorządowych oraz kadra kierownicza KMP w Lublinie.

Podinsp. Tomasz Gil służy w policji od 24 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Większość okresu swojej służby spędził pełniąc obowiązki na lubelskich komisariatach. Początkowo były to stanowiska wykonawcze, a następnie kolejne stanowiska kierownicze w pionach kryminalnych. W 2017 roku objął funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu II Policji w Lublinie, a później komendanta tej jednostki. Od 2019 roku był I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie.

Łęczna 19 lipca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876