Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 25-latka oraz jego 21-letnią znajomą. Oboje odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. W mieszkaniu zajmowanym przez parę operacyjni zabezpieczyli łącznie blisko 350 gramów marihuany oraz substancji psychotropowych.

- Zatrzymanie było efektem pracy policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej w Lublinie – informuje komisarz Kamil Gołębiowski. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą otrzymali anonimową informację, że dwoje mieszkańców Puław może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. W trakcie przeszukania wytypowanego mieszkania operacyjni zabezpieczyli marihuanę oraz substancję 3-CMC. Łącznie okazało się, że to blisko 350 gramów narkotyków. Część substancji była już poporcjowana.

Dodatkowo policjanci na poczet kary zabezpieczyli mienie w postaci pieniędzy w łącznej kwocie ponad 16 tysięcy złotych. Właściciele nielegalnego towaru zostali zatrzymani. Zarówno 25-latek jak i 21-latka usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek śledczych zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Za to przestępstwo grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 2 sierpnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876