Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło 3 września na ul. Lotniczej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem jadąc chodnikiem w pewnym momencie przewrócił się i upadł na chodnik. Prowadzona reanimacja rowerzysty nie przyniosła skutku.

Do wypadku doszło wczoraj rano w na ulicy Lotniczej w Lublinie – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 79-letni mieszkaniec Lublina jadąc chodnikiem w kierunku ulicy Droga Męczenników Majdanka w pewnym momencie przewrócił się i upadł na chodnik. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji życia rowerzysty nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Decyzją prokuratora ciało 79-latka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Łęczna 4 września 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876