Policjanci zatrzymali 5 mężczyzn w wieku od 27 do 70 lat w związku z zabójstwem 65-latka w dzielnicy Bazylianówka w Lublinie. Mężczyzna został odnaleziony w jednym z mieszkań.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali 10 października. Z informacji przekazanych przez dzwoniącego wynikało, iż nie ma on kontaktu ze swoim znajomym zamieszkującym na osiedlu Bazylianówka.

Na miejsce skierowano patrole policji. Funkcjonariusze weszli do lokalu przy wsparciu strażaków. W mieszkaniu znaleziono ciało 65-latka. Mężczyzna posiadał liczne obrażenia. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora. W oględzinach udział brał również biegły z zakresu medycyny sądowej. Ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok, która pomoże ustalić dokładny przebieg zdarzenia oraz czas zgonu.

Do sprawy zatrzymano 5 mężczyzn, którzy jako ostatni byli w mieszkaniu 65-latka i mogą mieć związek ze zdarzeniem. Obecnie trwa analiza zabezpieczonych na miejscu śladów.

Za zabójstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Łęczna 12 października 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876