Nietrzeźwa matka zajmowała się dwójką dzieci w tym niemowlakiem. W organizmie miała ponad 3 promile alkoholu.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali 22 lutego. Z informacji przekazanych dyżurnemu wynikało, iż w jednym z mieszkań pijana matka sprawuje opiekę nad dwójką małych dzieci.

- Interweniujący patrol zapukał do drzwi wskazanego mieszkania – informuje komisarz Kamil Gołębiowski. Jak się okazało była tam kompletnie pijana 33-latka. W mieszkaniu przebywały także dzieci kobiety w wieku 3 lat i 4 miesięcy. Kobieta podczas badania alkomatem „wydmuchała” ponad 3 promile. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze na miejsce wezwali załogę karetki pogotowia. Dzieci zostały przekazane pod opiekę medyków. Funkcjonariusze powiadomili też sąd rodzinny, które zdecyduje o dalszym losie maluchów.

33-latka została zatrzymana i noc spędziła w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Może jej grozić kara do 5 lat więzienia.

Łęczna 23 lutego 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876