4 marca ekipa LKSW Dan wystąpiła na zawodach taekwondo South East Opens rozgrywanym w angielskim Hatfield, mieście partnerskim Świdnika. W towarzyskiej imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z Anglii, Walii, Szkocji i Polski. Nasi sportowcy powrócili z Wysp Brytyjskich z medalami – wszyscy.

Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanęła zawodniczka LKSW Dan Świdnik Oliwia Frączyk, triumfując w walkach oraz w technikach specjalnych w kategorii 10-12 lat. Ten drugi sukces jest o tyle znaczący, że w liczącej 75 osób kategorii połączono grupy dziecięce chłopców i dziewczynek.

Wśród chłopców w walkach niepokonany był Jakub Trześniak. Świetnie zaprezentowała się też Emilia Szalak wśród juniorek walcząc w kategorii open ze znacznie wyższymi i cięższymi rywalkami i również zdobywając złoto. Na pierwszym miejscu w walkach nie zabrakło też Daniela Marciszkiewicza, w light-contact seniorów w kategorii młodszych stopni. Medalową kolekcję uzupełnił brąz Adrianny Skowrytko w walkach seniorek – czarnych pasów.

LKSW Dan został także wyróżniony specjalną nagrodą organizatora - mistrza Chrisa Snowa 7.dan w podziękowaniu za udział w imprezie.

Sportowe emocje uzupełniła całodzienna wycieczka po Londynie.

Łęczna 10 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876