Wjechał samochodem w budynek po czym wrócił do domu i od razu położył się spać. Po obudzeniu był bardzo wulgarny w stosunku do interweniujących policjantów. Teraz odpowie za dwa przestępstwa i kolizję z budynkiem.

W piątek 24 listopada wieczorem świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który porusza się pojazdem VW Polo i może być nietrzeźwy. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali uszkodzony pojazd jednak nikogo przy nim nie było. Mundurowi ustalili, że kierowca wjechał tym pojazdem w budynek sklepu na ul. Okulickiego. Następnie udali się pod adres właściciela pojazdu. Okazało się, że mężczyzna. Czuć było od niego silną woń alkoholu. Mężczyzna Kilkukrotnie znieważył ich słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.

42-letni mieszkaniec Świdnika został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty w sprawie: kierowania pojazdem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia funkcjonariuszy Policji. Do obu zarzutów się przyznał. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Poza wymienionymi powyżej zarzutami odpowie jeszcze za najechanie pojazdem w ścianę budynku.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876