Wczoraj doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem pieszych. Jeden z nich wydarzył się na ul. Racławickiej a drugi na Al. Lotników Polskich w odstępie zaledwie godziny. Poszkodowane zostały kobiety – jedna zmarła.

Wczoraj, 30 listopada około godziny 16 na ul. Racławickiej w Świdniku, kierujący pojazdem marki Ford 49-letni mieszkaniec miasta najechał na przechodzącą przez przejście dla pieszych 73-letnią mieszkankę Świdnika. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta z obrażeniami ciała została zabrana przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Dziś kobieta zmarła w szpitalu. Okazało się, że kierujący nie posiadał dowodu rejestracyjnego, gdyż został zatrzymany za brak badań technicznych. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Drugie zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 17 na Al. Lotników Polskich. 24-latek z powiatu tomaszowskiego kierujący pojazdem marki Mercedes potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 68-letnią mieszkankę Świdnika. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Kierujący i piesza byli trzeźwi.

Wczoraj na drogach panowały trudne warunki pogodowe. Apelujemy o rozważną jazdę i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876