Ponad 50 działek dilerskich marihuany odnaleźli policjanci w domu u 25-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Świdniku na podstawie własnych informacji operacyjnych ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Trawniki może posiadać narkotyki, jak również może zajmować się ich rozprowadzaniem. Na przeszukanie do mężczyzny udali się wraz z przewodnikiem psa Straży Granicznej i jego czworonogiem, który zajmuje się tropieniem narkotyków.

Pies od razu wskazał, gdzie mężczyzna ukrył narkotyki. Funkcjonariusze w szafce ubraniowej odnaleźli ponad 50 działek dilerskich suszu roślinnego, który okazał się marihuaną. Znaleziono również sprzęt potrzebny do przetwarzania i ważenia środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. W piątek popołudniu usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających. Przyznał się do przedstawionych mu zarzutów oraz złożył wyjaśnienia. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876