Doszło do kolizji BMW z gimbusem. Kierowca auta na ośnieżonym i oblodzonym placu znajdującym się przed szkołą celowo wprowadzał samochód w poślizgi, jednak stracił panowanie i uderzył w stojący autobus, który kilka chwil wcześniej przywiózł uczniów do szkoły.

Wczoraj rano, 19 marca świdnicka drogówka otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na terenie Zespołu Szkół w Piaskach. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 19-latek na ośnieżonym placu szkolnym wprowadzał BMW w poślizgi. Podczas jednego z manewrów nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w autobus, który przywiózł uczniów do szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zakończyło się na niewielkich uszkodzeniach pojazdów.

Kierowcy osobówki wcześniej kilkukrotnie zwracano uwagę aby zaprzestał swoich manewrów z uwagi na poruszające się po placu dzieci – jednak bezskutecznie. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 19-letniemu uczniowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Posiadał je zaledwie od 3 miesięcy. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

 

20 marca Łęczna

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876