Policjanci zatrzymali 16-latkę, która posiadała znaczną ilość środków odurzających. Nieletnia zajmowała się również dystrybucją narkotyków.

Policjanci ze świdnickiej komendy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań odbywa się głośna impreza. Na miejsce został wysłany patrol policji, który potwierdził treść zgłoszenia. Po wejściu do mieszkania mundurowi nie mieli wątpliwości, że bawiąca się młodzież pali marihuanę. Świadczyła o tym charakterystyczna woń oraz opalone lufki.

Podczas przeszukania mieszkania mundurowi odnaleźli znaczną ilość środków odurzających. Miejsce ukrycia części z nich wskazał policyjny pies Logo. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 70 g suszu roślinnego o właściwościach marihuany a także paski LSD.

Okazało się, że środki odurzające należą do 16-latki, która także zajmowała się udzielaniem narkotyków. Została zatrzymana i przewieziona do Policyjnej Izby Dziecka. Przedstawiono jej zarzuty o czyny karalne, a materiały w sprawie przekazano do Sądu Rejonowego w Świdniku, gdzie o dalszym jej losie zadecyduje wydział zajmujący się nieletnimi.

Łęczna 4 kwietnia

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876