Będąc kompletnie pijana „opiekowała” się dwójką swoich dzieci. Leżącą na chodniku w środku nocy kobietę zauważył jeden z przechodniów. Koło kobiety znajdowała się dwójka jej dzieci. Teraz kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Dzisiaj, 21 czerwca po godz. 1:30 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańca Świdnika, że na jednej z ulic leży kobieta, a obok niej znajdują się małe dzieci. Natychmiast na miejsce pojechał patrol policji oraz pogotowie. Okazało się, że niedyspozycja kobiety wywołana jest upojeniem alkoholowym. 29-latka była w towarzystwie dwójki swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat. Razem z dziećmi przewieziono ją do szpitala celem sprawdzenia ich stanu zdrowia. Następnie dzieci trafiły pod opiekę dziadków. Matka natomiast trzeźwieje w policyjnym areszcie. Nad ranem badanie alkomatem wykazało u niej jeszcze ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Bliższe okoliczności zdarzenia będą badane przez policjantów. 29-latce po wytrzeźwieniu zostanie przedstawiony zarzut narażenia dzieci, którymi się opiekowała, na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 21 czerwca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876