W sobotę 12 stycznia odbył się Noworoczny Turniej Taekwondo LKSW Dan. Zgłosiło się do niego 122 zawodników w wielu od 3 do 13 lat z sekcji LKSW Dan w Świdniku, Łęcznej, Piaskach, Milejowie i Lublinie.

Zawody odbyły się w nowej hali sportowej przy I LO w Świdniku. Rywalizowano w układach formalnych, walkach soft-stick, technikach specjalnych, kopnięciach szybkościowych i torach przeszkód. Wprowadzone zostało ograniczenie stopnia i posiadacze zielonych i wyższych pasów tym razem wystąpili w roli sędziów.

Najmłodszym uczestnikiem turnieju okazał się 3-letni Wojtek Oleszek z sekcji w Milejowie. Imprezę zorganizowano przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Świdnik (realizacja zadania publicznego), zaś nagrody zapewniła firma GP Batteries oraz anonimowy sponsor. Impreza doszła do skutku dzięki zaangażowaniu rodziców i starszych zawodników klubu - dzięki ich wkładowi pracy całe zawody udało się rozegrać w 4,5 godziny.

Uczestnicy turnieju przekazali także ponad 1300 zł na zakup systemu Cyber-Eye dla niepełnosprawnego Janka, podopiecznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku.

Łęczna 16 stycznia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876